HAKKIMIZDA


Çelmak Çelik Makina Ticaret ve San A.Ş. 1967 yılından, Çelmak Paslanmaz Boru A.Ş. olarak da 2003 yılından bu yana çeşitli sanayi sektörlerindeki(ambalaj ve gıda makinaları, genel makine parçaları, beyaz eşya, yat denizcilik, çeşitli aydınlatma, ısıtma, soğutma, makina ve otomativ yedek parça aksamları vb) siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunun için sürekli olarak kendini yenileyen, geliştiren ve müşteri ihtiyaçlarını belirleyip söz konusu ihtiyaçlara yanıt verebilmek için gerekli çalışmaları yapan, sektöründe öncü bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Paslanmaz Çelik Saç Levha, Rulo, Yuvarlak Çubuk (Mil), Lama,Kare, Köşebent,Altıköşe, Dikişli ve Dikişsiz Borular, Kare ve Dikdörtgen Profiller ile Boru Bağlantı Elemanları (Fittings) ve Flanş ürünlerin ithalatını ve ürün desteğini sunmaktayız.

2001 Yılında kurulan fabrikamızda CNC Lazer, CNC abkant, Boy kesme, Plaka taşlama ,CNC Plazma kesim, CNC Giyotin kesim, kaynak işleme, montaj proseslerinden oluşan  makine parkuru ile Kemalpaşa daki tesislerimizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsememiz, ürün ve hizmet kalitemizi yükseltmeyi ve müşterilerimizin hak ettiği hizmeti kendilerine sağlayabilmemiz için Tüv onaylı ISO 9001 2008 kalite belgemizle de kalite politikasında iddiamızı sürdürmekteyiz.

Ürünlerimiz ile ilgili ihtiyaçlarınızda sizlere yardımcı olmak ve işbirliği sağlamak amacıyla buradayız